Ders alma istekleri uygun bulunan öğrenciler
Eyl 21, 2016
Aşağıda listede yer alan öğrencilerin ders alma istekleri (1. veya 2. tercihleri) uygun bulunmuştur.
Islak imzalı dilekçelerini de teslim etmiş olan öğrencilerin isimleri Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına iletilecektir.
Öğrenciler eğer kabul edilen ders ile çakışan başka bir ders almışlarsa danışmanları ile bu dersi bırakmaları gerekir.
Islak imzalı dilekçesi eksik olan öğrencilerin dilekçelerini teslim etmeleri gerekir.
Listede adı bulunmayan öğrenciler ile ilgili aşağıdaki durumlardan biri geçerlidir.
a. İstedikleri derste boş kontenjan olabilir, danışmanları ile kayıt olabilirler.
b. İstedikleri dersi Bahar döneminde alabilirler.
c. Programlarına uyan ve kontenjanı uygun olan başka bir seçmeli ders bulunmaktadır (BLG 450E, BLG 453E gibi). Danışmanları ile alabilirler.
d. Programlarını düzenleyerek (öğrneğin ATA, TUR derslerinin yerini değiştirerek) kontenjanı uygun olan seçmeli dersi danışmanları ile alabilirler.
BLG 453E dersinin kontenjanı artırılacağından bu derste boş yer oluşacaktır.
Ders alma istekleri (1. veya 2. tercihleri) uygun bulunmuştur öğrenciler:
Numara Ad Soyad Ders Kodu Dersin Adı CRN
010150604 İrem Nur Demirtaş BLG231E Digital Circuits 11914
040050260 Güray Ocak BLG475E Software Quality and Testing 12029
040070277 Burak Ongun BLG447 Derleyici Tasarımı 12000
040080193 Necmi Avcı BLG252E Object Oriented Programming 11922
040080222 Mehmet Dinçer Bozdoğan BLG439E Computer Project 1 11996
040080222 Mehmet Dinçer Bozdoğan BLG475E Software Quality and Testing 12029
040080931 Telman Musaev BLG252E Object Oriented Programming 11922
040080931 Telman Musaev BLG447 Derleyici Tasarımı 12000
040090567 YALÇIN ŞAHİN BLG252E Object Oriented Programming 11922
040090567 YALÇIN ŞAHİN BLG447 Derleyici Tasarımı 12000
040090584 Niyazi Mehmet Cansever BLG252E Object Oriented Programming 11922
040090584 Niyazi Mehmet Cansever BLG447 Derleyici Tasarımı 12000
040100009 Mehmet Enes Kayılıoğlu BLG252E Object Oriented Programming 11922
040100009 Mehmet Enes Kayılıoğlu BLG447 Derleyici Tasarımı 12000
040100010 Özgün Kıvrakdal BLG435E Artificial Intelligence 11988
040100035 Fatih Deniz BLG433E Computer Communications 11985
040100106 OZAN ÖZCAN BLG435E Artificial Intelligence 11988
040100106 OZAN ÖZCAN BLG475E Software Quality and Testing 12029
040100121 SAMET AYALTI BLG438E Digital Signal Processing Lab. 11992
040100121 SAMET AYALTI BLG475E Software Quality and Testing 12029
040100133 Onur Can Çarkçı BLG435E Artificial Intelligence 11988
150110004 ismail serhat buğa BLG475E Software Quality and Testing 12029
150110111 Hakan Görgün BLG361E Database Management Systems 11949
150110113 fatih emre güler BLG435E Artificial Intelligence 11988
150110251 Selin Sezer BLG433E Computer Communications 11985
150110251 Selin Sezer BLG439E Computer Project I 11996
150120020 Ahmet Yılmaz BLG456E Robotics 12008
150120023 Hilal Gülşen BLG439E Computer Project 1 11996
150120025 Berkay Köksal BLG456E Robotics 12008
150120032 Mustafa Tıkır BLG475E Software Quality and Testing 12029
150120033 Beste Burcu Bayhan BLG233E Data Structures and Laboratory 11920
150120033 Beste Burcu Bayhan BLG252E Object Oriented Programming 11922
150120033 Beste Burcu Bayhan BLG447 Derleyici Tasarımı 12000
150120039 Hanifi Demirel BLG439E Computer Project 1 11996
150120101 İsmail Emre Çetiner BLG456E Robotics 12008
150120101 İsmail Emre Çetiner BLG475E Software Quality and Testing 12029
150120118 Türker Ünlü BLG435E Artificial Intelligence 11988
150120133 Rıdvan SIRMA BLG361E Database Management Systems 11949
150120137 İlkan Engin BLG439E Computer Project I 11996
150120141 TUĞRUL KURT BLG252E Object Oriented Programming 11922
150120147 Celal Uçar BLG439E Computer Project I 11996
150120147 Celal Uçar BLG475E Software Quality and Testing 12029
150120301 Çiğdem Duvacı BLG252E Object Oriented Programming 11922
150130008 Ege Çetindağ BLG439E Computer Project I 11996
150130022 Umut Can Özyar BLG439E Computer Project I 11996
150130033 Muhammet Talha Yüksel MAT271E Probability and Statistics 10618
150130035 Berkan Öztekin BLG311E Formal Languages and Automata 14935
150130051 ilay köksal BLG475E Software Quailty and Testing 12029
150130111 Sıddık Açıl BLG361E Database Management Systems 11949
150130114 Burak Karakan BLG337E Principles of Computer Comm. 11936
150130114 Burak Karakan BLG361E Database Management Systems 11949
150130127 Berke Oral BLG361E Database Management Systems 11949
150130143 Alpcan Arslan BLG233E Data Structures and Laboratory 11920
150130144 Muratcan Şahin BLG361E Database Management Systems 11949
150130283 Ceyda Aladağ BLG361E Database Management Systems 11949
150130701 FURKAN AKSIN BLG439E Computer Project I 11996
150130701 FURKAN AKSIN BLG475E Software Quality and Testing 12029
150130901 Ibrahim Aliu BLG231E Digital Circuits 11918
150130901 Ibrahim Aliu BLG233E Data Structures and Laboratory 11921
150140025 Elif KILIÇ BLG311 Formal Languages and Automata 14935
150140031 Pelin Hakverir BLG311 Formal Languages and Automata 14935
150140711 Yiğit Ziya Güneş BLG252E Object Oriented Programming 11922
150140711 Yiğit Ziya Güneş BLG311E Formal Languages and Automata 14935
150140713 Savaş Denli BLG311E Formal Languages and Automata 14935
150140713 Savaş Denli BLG361E Database Management Systems 11949
150140722 ibrahim Dolapci BLG435E Artificial Intelligence 11988
150140726 Ömer Faruk İNCİ BLG456E Robotics 12008
150150705 Hamza Ali TAŞ BLG233E Data Structures and Laboratory 11921
150150706 Zeynep Öner BLG361E Database Management Systems 11949